BETLAB, Senior project manager


Практикуючий Product Owner і Agile Project Manager. Близько 7 років в ІТ, за які пройшов шлях QA, розробника, керівника проектів і власника продуктів на різноманітних проектах.

Вірить в те, що людина без постійного розвитку, як в роботі так і в житті – не здатна жити на повну силу.

На даний момент займає позицію Product Owner \ Senior Project Manager в BETLAB – українській продуктовій компанії. Certified Scrum Product Owner (CSPO), Business Value Analysis Certified Professional (ICP-BVA), Agile Project Management Certified Professional (ICP-APM)


 Тема доповіді: “Ефективний Product owner 2018. Хто він? І чи є майбутнє у цієї ролі? “

Тези доповіді: 
По мірі того як збільшується популярність ролі Product manager в IT колах, не втрачає і актуальністі роль Product owner. Але з моменту опису цієї ролі в першій редакції Scrum Guide пройшло вже 23 роки – це немало. Змінювався час, умови, навички і навіть гнучкі підходи зазнали змін. А той початковий набір скіллів притаманний цій ролі в 1995 році зараз вже не завжди актуальний. Як висновок, ми маємо ситуацію, коли кожна компанія розуміє цю роль абсолютно по своєму.
Хтось – як писаря-секретаря реального замовника, хтось – як менеджера проектів в Agile оточенні, а для когось і зовсім немає різниці між продакт овнером і продакт менеджером. І всі ці тлумачення по своєму вірні. Тому в контексті даної доповіді хотілося б поговорити про конкретний набір навичок, якими повинна володіти людина, що виконує роль Product owner в 2018 році, щоб бути ефективним незалежно від величини організації, процесів, і доменної області.
Хотілося б підняти такі конкретні питання:
  • Як змінилися обов’язки власників продуктів за останні 20 років?
  • Product owner vs Agile Project Manager;
  • Product owner vs Product manager;
  • Якими навичками та інструментами повинен володіти власник продукту в 2018 році, щоб бути ефективним фахівцем?
  • Чи є майбутнє у цієї ролі?

 

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
LINKEDIN