Chief Talent Acquisition Officer at Dev-Pro.net


Галина Шакірова працює в Dev-Pro.net з початку його існування. Вона пережила всі етапи розвитку компанії: від невеликої ІТ-сім’ї до одного з аутсорсингових лідерів Харкова, а тепер ІТ-бізнесу з декількома офісами по всій Україні.

Виросла з рекрутера до директора з персоналу в СОО, а пізніше – і в CPO. Брала участь у створенні відділу кадрів та підготовці команди з підбору персоналу Dev-Pro. У 2018 році вона зайняла посаду Chief Talent Acquisition Officer, зосереджуючи увагу на вербування, тренінги, події та PR. Команда Dev-Pro дійсно вірить у важливість таких сфер, як збереження талантів, професійний розвиток фахівців, залучення висококваліфікованих фахівців, розвиток української IT-спільноти. Як головний менеджер компанії, її область відповідальності охоплює процеси, ефективність команди та організацію роботи.

Про це вона розповість ни київському PMDay: як Dev-Pro змінив організаційну схему, і дав керівникам, головним інженерам, керівникам департаментів та командам більше відповідальності завдяки екстремальному зростанню компанії та надихнув їх досягати більшого!


Тема доповіді: “From micromanagement to empowering people”


Тези доповіді:

Як Dev-Pro зупинив мікроменеджмент своєї команди, уповноважив лідерів і надихнув їх досягати більшого.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
LINKEDIN