OMEC Ltd. Trainer


“Магістр інформаційних технологій, експерт проектного, програмного, портфоліо та командного менеджменту. Більше 20 років керує проектами в галузі телекомунікацій та ІТ, а також у державному секторі. Професійний менеджер проектів (PMP), сертифікований Інститутом управління проектами.

Сертифікований тренер AgilePM® та AgileBA®, PRINCE2®, MSP® та P3O® – успішно проводить навчання для студентів у Польщі, Литві, Латвії, Угорщині, Румунії та Болгарії.

Співавтор польського перекладу офіційної методики PRINCE2 та P3O. Консультант P3O (проектні та програмні офіси). Аудитор реорганізації бізнесу. Спікер багатьох конференцій у Польщі та інших країнах. ”


Tема доповіді: “Зв’язок та співпраця в управлінні проектами Agile” (англ)


Тези доповіді:

Зв’язок та співпраця є ключовими факторами успіху у всіх сферах управління. Про необхідність  вбудовувати їх в реорганізацію бізнесу (як і в звичайному бізнесі) говорять всі рекомендаціії, що стосуються управління портфоліо, програмами, проектами та командами. AgilePM – це потужний метод управління проектами та командами, який належить Agile Business Consortium, із наступними принципами: “Співпрацювати” і “Спілкуватися постійно та чітко”.

Зв’язок та співпраця вимагають, щоб у команді розробників рішень працювали як технічні, так і бізнес люди. Одна команда, яка включає всі ролі, які не розділені жодними стінами. Одна команда, яка відчуває відповідальність за успіх – як футболісти, які грають одним м’ячем з метою перемогти. У виступі ми підсумуємо, що саме AgilePM пропонує для доброго спілкування та співпраці. Ви почуєте такі терміни як “командна культура”, “залучення зацікавлених сторін”, “фасилітаційний практикум” … і багато іншого.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
LINKEDIN