Founder & CEO “MindsetPM” Management School


17 років роботи в IT-галузі, з яких понад 11 років на керівних позиціях в провідних IT і Telecom компаніях України (Квазар-Мікро, MTC, Infopulse і Luxoft). Накопичив величезний практичний досвід в міжнародних проектах, який продовжує постійно поповнюватися завдяки роботі в секторі розробки програмного забезпечення.

Сертифірований фахівець PMP (Project Management Institute) і MBA (by Brian Tracy International). Сертифікований тренер Luxoft Training Center з управління проектами та Soft Skills з 6 річним стажем викладання. Тільки за 2014-2017 роки провів понад 1700 годин тренінгів. В процесі роботи я накопичив великий досвід успішної роботи в кризових проектах, навчання управлінню проектами, комунікацій, командоутворення, розвитку персоналу і інших soft skills. Керував розробкою і вивів в продуктив найбільшу і високонавантажену Forex-систему для міжнародного банку.

Займався інтеграцією і впровадженням інфраструктурних проектів для IT-компаній, банків та мобільних операторів. Активний учасник PM спільнот і тематичних конференцій з управління проектами, виступаю на таких профільних конференціях, як PM Day, PM Forum, IT Weekend Ukraine, PM Discussion Club, ITSM Day та інших.


 Тема доповіді: “Прецедентний менеджмент”

Тези доповіді: 
Світ IT-проектів – це мінливі вимоги. При цьому тобі необхідно забезпечити поставку товару / релізу відповідно до очікувань клієнта. В таких умовах один єдиний прийнятний шаблон управління (навіть якщо він називається гнучким) – не достатній для успіху проекту, підрозділу або навіть усієї компанії.
Від рішень менеджера, які іноді навіть порушують регламент, процеси і процедури, залежить схвалення клієнта, швидкість виведення продукту на ринок і отримання наступного замовлення для компанії. А іноді, якщо ми чітко дотримуємося процесу, є шанс керовано завалити проект. Або отримати негатив від клієнта. Або втратити відмінну команду.
Хочеш дізнатися, що спільного у економіки та проектного управління? Розібратися з тим, як і коли порушувати правила для підвищення ймовірності успіху проекту?
Приходь на мою доповідь.