Co-founder & trainer @ E5 Business Analysis Manager & Delivery manager @ EPAM Systems

Certified Scrum Master, Leading SAFe® certified, Agile Team Facilitation certified, переможець IT Awards 2014 в номінації Business Analysis Виконує ролі аналітика та ПМа в аутсорсингових проектах.

Очолює Український відділ центру компетенцій бізнес аналізу і менторингу бізнес аналітиків в компанії EPAM. Активно розвиває компетенцію бізнес-аналізу та product management в EPAM та на Українському ринку.

Проводить тренінги, курси і зустрічі спільнот з бізнес аналізу, гнучких методологій і управління проектами. Консультує проекти на тему організації процесів бізнес аналізу, організації Agile розробки і масштабування Scrum. Спікер на ряді Українських конференцій.


Тема доповіді: “Оптимальна структура команди – параметри та приклади”


Про доповідь: 

Структура команди розробки – це одна з найбільш важливих та “тонких” налаштувань проекту. Вона визначається безліччю факторів і впливає на велику кількість проектних параметрів, починаючи від навантаження на управління, швидкість та якість розробки і аж до життєздатності команди. Звичайно не існує срібної кулі та оптимальної структури на усі випадки життя, але розуміючи параметри які впливають на склад команди і які, вам як проектному менеджеру, потрібно враховувати – можна адаптувати команду і досягти цілей, які стоять перед проектом.

У цій доповіді поговоримо про історію одного проекту і те яким чином структура команди впливала на його долю та навпаки. При цьому подискутуємо про фактори які потрібно брати до уваги при побудові чи зміні складу, зокрема:

  • Фази проекту в якій працює команда$
  • Цілі прибутковості$
  • Модель роботи з замовником;
  • Терміни доставки;
  • Технології з якими працює проект;
  • І навіть стратегії компанії по відношенню до клієнтів.

Приходьте, дискусія буде цікавою


 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
LINKEDIN