Власник і президент Allstars-IT Україна.


Більш ніж 20 років досвіду на керівних посадах розробки програмних продуктів та запуску нових товарів на ринок.

Протягом останніх 14 років очолює Міжнародну групу IT-послуг – “AllStars-IT” та її українське дочірне підприємство: www.allstars-it.com/

AllStars IT Ukraine є провідною міжнародною компанією, яка спеціалізується на наданні оффшорних послуг з інформаційних технологій. Розташована в Києві в бізнес-центрі Guliver. Надає послуги у таких сферах як HighTech, Banking і Telecom, переважно в США, Великобританії, Німеччині та Ізраїлі.

Спеціальності: Поглиблене вивчення передових технологій у розробці програмного забезпечення та вертикалей тестування програмного забезпечення: C # .Net, Java, Mobile (iOS, Android), Security Experts та багато іншого, все в сервісно-орієнтованій архітектурі.

Соломон працює із сотнями клієнтів та успішно реалізує технологічні багатопрофільні проекти в різних вертикалях, керує процесом життєвого циклу розробки і супроводу додатків, включаючи відділи фінансів та HR з сотнями інженерів.

Він має великий досвід роботи на європейських, ізраїльських та американських ринках. Вміє ефективно отримувати прибуток, підтримуючи стійке зростання.


Тема доповіді: “Управління персоналом як фактор успішних продаж крупним клієнтам міжнародного рівня в середовищі інформаційно-комунікаційних технологій”


Тези доповіді:

Створення стратегічного плану маркетингу та продажів є ключовим для будь-якого бізнесу. А особливо важливим є стратегічний план маркетингу та продажів на ІТ-ринку, де присутня величезна конкуренція за визнання та швидкі результати. У своєму виступі я знищу деякі добре відомі стереотипи щодо клієнтів з величезним потенціалом та наведу приклади використання правильного підходу до управління людськими ресурсами, що підвищить цінність послуг вашої компанії в середовищі відомих міжнародних лідерів.

Основа гри – стандарті компетенції управління проектом IPMA ICB4 (R), не потребує бекграунду. Ця настільна гра дуже інтерактивна, динамічна та командо творча. Додайте до вашої колекції ігор новий інструмент!

На доповіді поговоримо про те, які метрики для яких продуктів, бізнес моделей і стадій вибирати та як побудувати аналітику і де взагалі брати дані

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
LINKEDIN