ACM, Managing Partner


Толга Комбак є керуючим партнером, Agile тренером та тренером в ACM.

Він став першим Scrum Master у своїй попередній компанії Akbank, закінчивши курс Джеймса О. Коплієна отримавши сертифікат Scrum Майстер. Через 5 років він став Scrum/Agile тренером багатьох команд. Врешті, він зініціював, провів навчання та проконсультував щодо Agile Transition IT відділ платіжних систем в Akbank. Він почав працювати в ACM у 2014 році як Agile тренер, де провів навчання та надав консультації Agile командам в багатьох компаніях Туреччини, Греції та Катару.

Він є одним з професійних Scrum тренерів з Scrum.org і надає професійні Scrum тренінги. Також, він розробив Програму розширення повноважень Scrum майстрів, яка була запущена в декількох компаніях. Ця програма спрямована на збільшення повноважень та підсилення ентузіазму Scrum спеціалістів. Виступав спікером на Agile Turkey. З 2010 року постійний учасник заходів, які організовує Agile Turkey (AgileMeetings, AgileTalks та Agile Turkey Summit 2013, 2014)


Tема доповіді: “від 0 до 100: коучинг 100+ команд у Big Bank’s Agile Transformation” (англ)


Тези доповіді:

Agile Transformation – це довга подорож протягом тривалого періоду часу. Протягом цього проміжку часу потрібно тренуватися, запускати Спринтинг та тренувати нові команди Scrum на їхніх перших ривках. У цій доповіді ми покажемо приклад одного з найбільших банків Туреччини, де всього лиш за 8 місяців вдалося перейти з водоспадного типу до 113 Scrum-команд Agile IT організації.

Ми мали великий досвід у цій галузі від тренувань до тренінгу, від щорічного майстер-планування до щомісячного фокусу під назвою “The Spotlight”, від виховання нових внутрішніх тренерів Agile, до розширення можливостей Scrum Masters та власників продуктів, від залучення Scrum Masters та власників продуктів до внутрішніх Agile подій.

У цьому виступі ви дізнаєтеся про основні етапи нашої роботи і також про те, як кількість команд вплинула і спонукали нас розробити інструменти коучингу, які ми створили та впровадили.

На доповіді поговоримо про те, які метрики для яких продуктів, бізнес моделей і стадій вибирати та як побудувати аналітику і де взагалі брати дані

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
LINKEDIN