Delivery Manager, DataArt


Я Delivery Manager в компанії DataArt, відповідаю за 2 найбільших аккаунти компанії, які приносять близько 6 мільйонів доларів обороту і в яких задіяно понад 120 чоловік з 5 країн та 11 міст. У мене близько 18 років досвіду в ІТ, з них 12 в області проектного та операційного менедженту. Працював у відомих компаніях, таких як Ebay та представника Big4.

Отримав ступінь MBA в Edinburgh Business school, вивчав управління багатокультурними командами в університеті HEC Paris, а також створення високопродуктивних команд в бізнес школі Cambridge. Сертифікований PMP.

Зараз живу в Польщі, в місті Lublin.


Тема доповіді: “Team де-білдінг, або шкідливі поради PM’aм” (рос)


Тези доповіді:

Останні кілька років читання новин і спілкування з колегами по цеху наводить мене на думку про те, що досить часто PMи руйнують команди, замість того, щоб їх будувати. Мені також не дає спокою думка, а що якщо ці деструктивні дії викликані не відсутністю досвіду в роботі з людьми, а якимось цілком усвідомленими міркуваннями? Що якщо існує паралельний всесвіт, де основним завданням менеджера є руйнування команди або, як мінімум, створення умов, де команда не може згуртуватися? У цьому всесвіті напевно існує цілий розділ менеджменту названий Team – де-building …

І на цю, перспективну тему цієї паралельної реальності мені б хотілося поговорити.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
LINKEDIN