circle

Product Manager at Provectus


8 років в IT індустрії. Має досвід в управлінні проектами, автоматизації тестування і продукт-менеджменті в різних компаніях.

Є прихильником Agile-підходу в організації розробки і має практичний досвід успішних Agile-трансформацій.

На даний момент займає позицію Product Manager в компанії Proveсtus у м. Одеса, де працює над розробкою CPQ (Configure Price Quote) програмного забезпечення для компанії Model N (США).


Тема доповіді: Досить демотивувати людей, або перший крок до мотивованої команди

Опис доповіді:
Усі ми бажаємо мати добре мотивовані команди. Але перед тим, як думати про те, як саме мотивувати членів вашої команди, я би хотів звернути вашу увагу на потенційну проблему демотивації. Зробити вирішення цієї проблеми першим кроком до мотивованої команди вашої мрії!

У своїй доповіді я на цікавих прикладах покажу, як не треба робити, щоб не втратити мотивовану людину. Спробую показати ситуації, де людина того навіть не бажаючи, може демотивувати іншу. Та спробую підказати, як цього уникнути.

Маючи досвід роботи з багатьма людьми та на різноманітних позиціях, більшість кейсів будуть взяті з мого життя: як у деяких випадках демотивували мене, а в інших – демотував своїх колег і я. І як ми усі працювали над тим, щоб це пофіксити та більше так не робити!