Андрій Мандріка

BETLAB – Product owner


Сертифікований та практикуючий Product owner. Близько 7 років в ІТ, за які пройшов шлях від QA, розробника та, нарешті, власника продукту на різноманітних проектах. Вірить в те, що людина без постійного розвитку, як в роботі так і в житті – не здатна жити в повну силу. Тому Андрій і хапається за будь-яку можливість вивчити та спробувати щось нове. Часом з цього виходить досить багато цікавих експериментів, саме з цим він намагається ділитися з людьми.


Тема доповіді: “Злиття бізнесу і IT: міф чи реальність?”

Уявіть собі ситуацію, що ваша команда розроблює програмне забезпечення для певного бізнес підрозділу, який заробляє на ньому гроші. Найбільш розповсюдженішим підходом ведення проектної діяльності при такій взаємодії є відношення типу “Замовник – Виконавець”. І в більшості випадків цей підхід звісно ж буде працювати, але зі своїми нюансами. Які, час від часу, становляться фатальними, як для команди розробки, так і бізнес підрозділу. Але що ж відбудеться якщо змінити цю схему взаємодії та прибрати звідти терміни “Замовник” та “Виконавець”, спустити обох учасників процесу на один рівень та поставити їм спільні цілі?

В контексті даної доповіді ми розглянемо:

– Які передумови до злиття бізнесу та ІТ можуть бути?
– Як почати дану трансформацію?
– Які складності можна зустріти на своєму шляху?
– Як впливає злиття на проектну діяльність та розвиток продуктів?
– Які плюси та мінуси такого злиття?
Також, я приведу реальний приклад того, як відбувався подібний експеримент по зміні організаційної структури у нас в BETLAB через пів року з моменту трансформації.

back to top