Анна Ткаченко та Дмитро Жук

Анна Ткаченкодиректор digital-напрямку 1+1 медіа


Працює в 1+1 медіа на посаді директора по стратегії і розвитку групи та директора діджитал напрямку з жовтня 2016 року. Із 2010 по 2016 обіймала посаду директора з персоналу. У 2016 році здобула ступінь Executive Master of Business Administration в Мадриді, IE Business School.

Анна сертифікований коуч-консультант в організації, отримала диплом Wiesbaden Academy of Positive Psychotherapy (WAPP, Німеччина) в 2010 р.

Раніше обіймала посаду керівника групи «Тренінгів, Лідерства та Організаційного розвитку» в телекомунікаційній компанії Nokia Siemens Networks, де відповідала за розробку та впровадження проектів на території Північної Європи (18 країн).

У 2013 році за ініціативи та розробки Анни запущено освітній проект компанії 1+1 медіа «Вища школа Media&Production», який в перший рік роботи став прибутковим.

Дмитро Жук – керівник управління digital-розробок 1+1 медіа


Працює в компанії з 2008 року, керував технічною підтримкою в групі 1+1 медіа, свою кар’єру починав з впровадження web-ITSM платформ і високонавантажених ERP систем. До команди управління веб-проектів Дмитро приєднався у 2014 році та до недавнього часу обіймав посаду менеджера проектів за напрямком нативної мобільної та Smart TV розробки. Має глибокий досвід в проектуванні складних контентних проектів.

У 2015 та 2016 рр. був технічним директором найбільшого хакатону України Media Hack Weekend. Нещодавно, Дмитро очолив управління веб-проектів і займається технічним розвитком digital-проектів групи 1+1 медіа.

Тема доповіді: Як зберігати та передавати проект без болю у суглобах.

Тези доповіді: 

Що зберігати? Як зберігати? Два актуальних питання, які виникають у молодих компаній та стартапів під час роботи над проектами. Ситуація ускладняється, коли немає бюджету на повноцінний таск-трекер, а інформацію треба зберігати.

Тема доповіді буде розкрита на прикладі ведення проекту по розробці мобільних та SMART TV додатків.

back to top