Agile Coach at Levi9, CEO at StartIT


Більше 10 років досвіду в ІТ, робота в командах розробки як QA і ScrumMaster з 2010 року. Має 4 роки стажу викладання власної програми на курсах, проведення практикумів і семінарів. Переможець IT Awards Ukraine 2015 в номінації QA. Консультує компанії з питань процесів та QA, активно ділиться досвідом, виступаючи на конференціях. CSM, CSPO, CSP, CAL-I від ScrumAlliance, Certified KMP I від LKU.

Артем викладає в КПІ на ФІОТ, а також має відео-курс на youtube. Просто людина яка вміє і дуже любить ділитись досвідом, та й сам продовжує навчатись.


Тема доповіді: Хто такий ScrumMaster: Прийшов час розібратись!

Тема воркшопу: Product Release planning in Agile world

Тези доповіді: Останнім часом, я читаю воркшопи і лекції для дуууже різних аудиторій (як ІТ, так і зовсім НЕ АйТі.. Senior/Lead developers, CEO/CTO/Architect, студенти, а часом навіть школярі ? Серед матеріалів – доволі часто розповідаю про Agile та Scrum. Реакція доволі схожа :))) Хто такий РО і для чого він існує – розуміють всі і одразу (ну плюс-мінус). Для чого збирають і оплачують Dev Team – теж доволі очевидно))) А от питання: “Хто такий ScrumMaster: секретар команди? Lead? РМ? Manager? Coach?” – я чую майже кожного разу (в тому числі і від людей котрі: “я вже 5+ років по вашому оджайл/скрам працюю”) Прийшов час розібратись! Приходьте і дізнайтесь ким насправді для своєї команди та організації має бути ScrumMaster.

Тези воркшопу: Agile розробка має на увазі розбивку процесу розробки на короткі ітерації (напр. 1-4 тижні в Scrum) і рекомендується якомога частіше випускати готові шматки нового функціоналу до кінцевого користувача. Це означає, що релізитись ми повинні дуже часто, але як же бути зі стратегічним плануванням? Як рахувати “вартість” тієї чи іншої “фічі”? Які є техніки і інструменти для команди і РВ? Пограємося разом під час цього воркшопу.

До речі, ось список книг, які рекомендує Артем кожному, хто хоче стати успішним PM-ом.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
LINKEDIN