Become a сommercial partners Kyiv PMDay 2016

[vc_row][vc_column][vc_column_text]24 вересня буде відбуватись Kyiv PMDay – конференція для проектних менеджерів, тімлідів, які хочуть ними стати, інженерів, зацікавлених в кар’єрному рості, стартапів та ін.

Конференція збере найбільш активну аудиторію українських розробників ІТ програм, а саме керівників і тімлідів великих та малих компаній. Участь у почесній ролі її спонсора може дати Вашій компанії массу можливостей для Public Relations, пошуку клієнтів і партнерів.

Ваша підтримка дозволить організувати і провести захід на високому рівні.

Подію відвідають 450 учасників – людей, задіяних в ІТ проекти, діючих П.М., людей які будуть шукати відповіді на свої запитання стосовно вдосконалення вже існуючих проектів, а також як починати і вести нові.

Організатор заходу: Lemberg Tech Business School: організація з 7-річною історією проведення успішних конференцій: Lviv Mobile Development Day, GameDev Conference, Lviv PM Day та Lviv Freelance Forum.

Для того щоб стати нашим партнером-заповніть реєстраційну форму, наш менеджер зв`яжеться з Вами найближчим часом.[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
LINKEDIN