circle

Керівник портфелю проектів та «Project Team Creator», Inger-Grad


Ігор  Райков – власник та керуючий директор ТОВ «Інгер-Град». Компанія спеціалізується на супроводі девелоперських проектів та створенню «правового фундаменту» на якому можна безпечно починати будівельні роботи.  Під його керівництвом працює 5 проектних команд у різних регіонах України, з сукупним портфелем у понад 200 проектів, серед яких, проекти для Shell, Raiffeisen Bank Aval, Otis, Dragon Capital, Consolidated Property та багатьох інших.

Керуванням проектами займається з 2005 року.

У 2016 році створив авторський Стандарт керування проектами для своєї галузі, створеного на основі поєднання кращих практик PM BOK + Scrum + TOC.

Своєю головною функцією у компанії вважає створення Проектних команд та ефективних умов для їх успішної роботи.


Тема доповіді: СТАНДАРТИЗУЙ ЦЕ: Як створити конвеєр по «виробництву» успішних проектів

Тези доповіді:

  • Розробка власних правил та процедур без «повторного створення велосипеду». Вибір методів та підходів. Створення ефективної моделі за принципом «Ланцюга створення цінності»
  • Формування проектних команд. Орієнтація на загальні для всієї компанії Цілі. Створення умов для зростання та розвитку професіоналів
  •  Інтеграція розроблених Стандартів у виробничу середу компанії. Керування змінами та інституціоналізація нових підходів до керування проектами на рівні «ДНК-компанії»