Наталія Науменко

Globallogic, Senior PM


Консультант з управління проектами, коуч проектних команд
Спеціалізація
Постановка і оптимізація систем управління проектами в великих компаніях
Організація системи управління портфелем проектів
Адаптація методологій під корпоративні стандарти
Agile і agility: трансформація процесів і розвиток людей
Оцінка процесів компанії в рамках ICT
Бізнес-аналіз та проджект менеджмент в ІТ і бізнесі
Формування ICT стратегії відповідно до потреб бізнесу
Галузі знань:
Життєвий цикл процесу розробки (SDLC), Управління поставками SW продукту (Release management), Управління контрактами і бюджетом (Contract and Budget management), Управління процесом закупівель і робота з постачальниками (Vendor management and Procurement), Управління продуктом (Product Management), Ініціація і Управління життєвим циклом проекту (Project Management), Побудова та розвиток команд (Team Coaching), Впровадження змін (Transformational Coaching).


Тема доповіді: Трансформація в організаціях: використання методологій при змінах і як самому адаптувтися в умовах частих змін.

“Потрібно змінюватися!” Кожен день, вчора, сьогодні і швидше за все завтра (це можна перевірити :)), ми почуємо цю фразу як в бізнесі, так і в особистому житті. Кидаючись з однієї крайності в іншу: від врегульованої процесної струкутури до введення agility, digital transformation, ми не хочемо пам’ятати зусиль і помилок, які пішли на побудову того, що є, а найголовніше, ми боїмося признаватися в своєму страху і обмеженнях. Зміни і нестабільність – наші базові страхи. Нам простіше про них забути, ніж з ними розібратися і направити в продуктивне русло. І “будуючи” нове, ми розраховуємо, що зараз точно все зміниться, … але при цьому ми не змінюємося самі. Недостатньо знати інструменти і техніки, які популярні. Необхідно знати їх і свої сильні сторони і спираючись на цю “фундаментальну основу” вести себе і команду по шляху змін.

back to top