Certified Scrum Trainer


Certified Scrum Trainer® в ScrumAlliance з практичним досвідом роботи в agile-трансформаціях з 2004 року

  • Розробник
  • Менеджер проектів, Скрам-майстер, тренер і Agile-консультант
  • Сумарний досвід у ролі постійного Скрам-майстра – 6 років.
  • Сумарний досвід у ролі Agile-коуча/консультанта – 7 років.

З 2015 року – Certified Large-Scale Scrum (LeSS) Practiotioner і кандидат у LeSS-тренери.

Випускник програми Organizational and Relationship Systems Coaching (ORSC®) середини 2016 року.


Тема доповіді: Чому масштабування agile – це не правильне рішення не тієї проблеми. Або як повернути молодість своєї організації

Тези доповіді:

Масштабування або “agile at scale” – це гаряча тема. Нові каркаси, процеси, методи та сертифікації ростуть як гриби в Карпатах.

Але без глибокого розуміння системної динаміки вашої конкретної організацій будь підхід “скейлінгу” буде лише тимчасовою латкою на тілі цієї організації.

В цій доповіді ми розглянемо причини, за яких організації мають тенденцію зростати, ставати повільнішими і більш бюрократичними до такої міри, що в якийсь момент менеджери починають замислюватися про впровадження “нового” підходу з серії scaled agile.

Багато чули про недоліки “компонентних команд”, про те, що функціональний поділ співробітників створює надмірну складність управління. Ми розглянемо ще кілька (на жаль) типових схем реструктуризації компаній (які здаються правильними на перший погляд) і поговоримо про варіанти рефакторінгу і виплати організаційного боргу з метою зміни організаційної динаміки та повернення компаніям рано втраченої молодості і вправності.