Сергій Поволяшко

  IT-Tuning, засновник, консультант


Досвід роботи в ІТ 20 років.
Професійна діяльність:

  • Керівник проекту IT-Tuning (www.it-tuning.com) – організаційно-процесні аудити для ІТ-компаній; впровадження та удосконалення системи керування процесами; замовні корпоративні програми навчання і впровадження, побудова Системи Менеджменту Якості (СМЯ).
  • Співзасновник тренінг-центру AdvanceIT (advance.it-tuning.com) – просунуті курси для ІТ менеджерів (Process Management, Client Management, Strategic Management, Product Management).

Професійні досягнення:

Лідируючa участь у впровадженні CMMI L3: розробка та впровадження системи управління якістю та процесного підходу, навчання співробітників, процедура оцінки.

Сертифікації: Project Management Professional (PMP), ISO 27001 ISMS


Тема доповіді: Майстер клас “Ігри з метриками”.

Ми почнемо майстер-клас з розминки – обговоримо хто які метрики застосовував, чим вони були корисні або марні. Потім розглянемо принципове питання – навіщо потрібні метрики і яка їхня роль в ІТ-бізнесі. Потім, на великому практичному занятті дізнаємося як правильно пов’язувати процеси і проблеми реального світу з метриками, і, відповідно, як розумний підбір метрик може допомогти їх вирішити. Завершимо майстер-клас обговоренням умов, при яких застосування метрик має сенс.

back to top