speaker

Senior Project Manager, DataArt


Тетяна Голубєва – проектний менеджер з десятирічним стажем в управлінні людьми та проектними командами, доповідач багатьох конференцій, зокрема SQADays, Stratosfera, PM Day Lviv та інших.

У своїй роботі Тетяна поєднує відомі підходи і практики і переконана, що для кожного проекту потрібно будувати такі процеси, які дозволять успішно досягати цілей проекту силами існуючої команди в реальних умовах даного проекту.


Тема доповіді: Communication is a key to the managerial success або як не треба придумати те, чого не має

Опис: Під час спілкування ми іноді забуваємо, що для якісної комунікації важливо не лише, що ми сказали і як, але й те, чи зрозумів нас співрозмовник. А менеджер має впевнитись не лише в тому, що його розуміють, але й що він правильно розуміє співрозмовника (так, через цей недосконалий світ, ми маєм розуміти і за себе і “за того хлопця”). Проте нам значно легше частину розмови додумати – через стереотипи, через наш особистий досвід, через брак часу, частково навіть тому, що так влаштована наша психіка. Але якщо зупинити особисті фантазії і спробувати почути та зрозуміти інших, то робота (та й життя) стає значно простішими. Це звучить просто, але на практиці не є таким вже простим. На воркшопі ми попрактикуємо розповсюджені управлінські кейси, коли проблеми виникають на рівному місці і побачимо як нескладно можна їх уникнути